logo
تلفن

صفحه نخست

مجله پزشکی

راهنمای ایمنی و سلامتی در هنگام شروع مجدد به کار جهت پیشگیری ازابتلا به کرونا

راهنمای ایمنی و سلامتی در هنگام شروع مجدد به کار جهت پیشگیری ازابتلا به کرونا

با گذشت زمان از آغاز شیوع ویروس کرونا (Coronavirus) و پایان قرنطینه، کم کم ادارات در کشورهای مختلف مجبور به از سرگیری فعالیت های خود هستند و این موضوع مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها را وادار کرد تا در راستای پیشگیری از اپیدمی و شیوع بیشتر بیماری کرونا توصیه های مهمی را برای کارمندان و اداراتی که مجبور و همچنین مجاز به از سر گیری مجدد کار و فعالیت خود هستند داشته باشد. این افراد به دلیل اینکه در معرض مستقیم ابتلا به کوید 19 (COVID-19) می باشند و یا میتوانند به عنوان ناقل عمل کرده و بیماری را به دیگران سرایت بدهند، باید جهت ایفای مسئولیت اجتماعی خود، مواردی را مد نظر قرار دهند.

توصیه ها و موارد زیر را حتما به عنوان یک مدیر در نظر بگیرید:

تصویر بلاگ

خطوط فاصله گذاری روی زمین

برای انتقال ویروس کرونا (Coronavirus) از فردی به فرد دیگر، با مشخص کردن خطوط با فاصله ی استاندارد بر روی زمین، فاصله ی قرارگیری کارمندان نسبت به یکدیگر را کنترل کنید.

تصویر بلاگ

استراحت کاری در کرونا

زمان های استراحت ثابت تعیین نکنید و یا مکان هایی را برای استراحت موقت کارمندان در نظر بگیرید تا از تجمع گروهی افراد جلوگیری کنید. هر فرد به طور تقریبی باید 3 متر با سایرین فاصله داشته باشد.

تصویر بلاگ

ساعات کاری

ساعات کاری را شیفت بندی کنید تا در زمان های رفت و آمد در پارکینگ ها، رختکن ها و حتی صرف ناهار و ... تجمع ایجاد نشود.

تصویر بلاگ

وسایل نقلیه ی عمومی ممنوع

کارمندان را تشویق کنید تا در صورت امکان برای جلوگیری از ابتلا به کوید 19 (COVID-19) از وسایل نقلیه ی عمومی استفاده نکنند. و در صورت امکان از دوچرخه و یا وسیله نقلیه شخصی استفاده نمایند.

تصویر بلاگ

مواد ضدعفونی کننده

برای پیشگیری از ابتلای کارمندان به کوید 19، مواد شست و شو، ضد عفونی کننده های حاوی الکل و دستمال کاغذی به میزان کافی در دسترس آن ها قرار دهید.

یکی از اهداف مجله سلامت پزشک‌بوک بالا بردن سطح سلامت عمومی جامعه از طریق اطلاع رسانی و آموزش های عمومی به مردم و همچنین افرادی که از لحاظ ایمنی سلامتی ضعیف و آسیب پذیر هستند می باشد.
" این بار با دست در دست هم ندادن کرونا را شکست خواهیم داد. "

دریافت مشاوره و نوبت حضوری از پزشکان تغذیه و رژیم غذایی

اگر نیاز به مشاوره و یا نوبت حضوری در زمینه تغذیه و رژیم غذایی دارید پزشکان ما آماده خدمت هستند

مینا فرهادی

حکیمه شیخ زاده

شاهین موثقی

سعید مقدم

مهدیه امیراولاد

علی فتاح زاده

نعیمه هاشمی

مشاهده بیشتر

مجلات مرتبط با علوم تغذیه و رژیم غذایی

پیشنهاد می شود حتما مطالعه کنید