پزشک بوک
logo

سوالات متداول و پرتکرار

(سوال های کلی)

arrow

پزشک بوک یک راه کار جامع نرم افزاری برای خدمت رسانی در حوزه سلامت می باشد.

از هر کارت بانکی عضو شتاب امکان پرداخت خواهید داشت.

بله پزشک بوک از درگاه بانک پاسارگاد و سامان استفاده کرده و نماد enamad و مجوز کشوری کسب و کار مجازی این مجموعه در پایین همین صفحه قابل مشاهده و استعلام می باشد.

چنانچه درخواست آزمایش از ساعت 8 صبح لغایت 20 ثبت گردد، هماهنگی جهت اعزام نمونه گیر به محل همه روزه و بدون تعطیلی *حداکثر 30 دقیقه* پس از ثبت درخواست انجام شده و نمونه گیری در همان روز انجام خواهد شد. درخواست های خارج از بازه فوق 8 صبح روز بعد پیگیری خواهد شد.

کلیه آزمایشات همه روزه بدون تعطیلی تا ۲۴ ساعت پس از نمونه گیری صورت می گیرد.

تمامی آزمایشات اخذ شده تا پیش از هماهنگی جهت حضور نمونه گیر (تلفنی یا بصورت پیامک) قابل لغو بوده و کل هزینه پرداخت شده به حساب کاربری یا حساب بانکی کاربر حداکثر یک ساعت پس از اعلام درخواست لغو، عودت داده خواهد شد. در صورت لغو از سوی کاربر پس از هماهنگی جهت حضور نمونه گیر، هزینه ایاب ذهاب کسر و مابقی مبلغ عودت خواهد شد.

با مراجعه به لیست مشاوران، می توانید مشاور یا پزشک مورد نظر را انتخاب نمایید و سوال خود را در قالب متن، تصویر و یا صوت ارسال نمایید.

برای دریافت مشاوره،‌ شما امکان ارسال متن و عکس و صوت را به مشاور یا پزشک خواهید داشت.

پزشکان پزشک بوک حداکثر 5 ساعت بعد از پرسش کاربر، فرصت دارند تا پاسخ کاربر را بدهند.

اگر مشاوره ای از ساعت 24 تا 8 صبح پرسیده شود، 5 ساعت از هشت صبح محاسبه خواهد شد.

پس از اینکه پزشک یا مشاور پاسخ سوال شما را ارسال کرد،‌ از طریق پیامک اطلاع رسانی، شما آگاه خواهید شد.

لازم است عکس روی شیشه ی صافی شبیه پنجره نصب شود که از پشت به عکس نور تابیده شده تا عکس واضح تر به پزشک ارسال گردد.

از صفحه اصلی بر روی پزشکان و مراکز کلیک کرده و لیست پزشکان را مشاهده کنید. می توانید از فیلتر های متنوع استفاده و یا نام پزشک مورد نظرتان را جست و جو کنید. سپس روی نوبت دهی کلیک کرده و تقویم کاری پزشک را مشاهده کنید. شما می توانید زمان های آزاد را انتخاب و نسبت به رزرو اقدام کنید.

در پایان مراحل نوبت گیری اگر سیستم به شما کد رهگیری نمایش دهد می توانید مطمئن شوید که نوبت شما ثبت گردیده است. کد رهگیری را تا پایان مراحل ویزیت و مراجعه به مطب همراه داشته باشید.

هزینه پرداختی شما برای اخذ نوبت های معمولی همان هزینه ویزیت پزشک می باشد. هیچ هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد.

نوبت اورژانسی یا همان "بین مریض" مرسوم در مطب های پزشکان توسط پزشک بوک مدیریت می شود. در صورتی که نیاز به ملاقات با پزشک دارید و تمامی نوبت ها اخذ شده اند، می توانید نسبت به اخذ این نوع نوبت اقدام فرمایید. در این نوع نوبت بسته به مورد، ممکن است هزینه ویزیت اندکی اضافه باشد که پزشک بوک به عنوان حق الزحمه دریافت خواهد نمود. در این نوع نوبت مدت انتظار طولانی می باشد.

بله تا ۲۴ ساعت قبل از زمان فرا رسیدن نوبت امکان لغو میسر خواهد بود. این امکان در پروفایل کاربری شما وجود دارد. مبلغ پرداختی عینا به حساب کاربری یا حساب بانکی کاربر عودت داده خواهد شد. در مواردی که بازه 24 ساعته، گذشته باشد مبلغ به حساب پزشک واریز خواهد شد.

هزینه پرداختی به حساب شما عودت داده می شود. شما می توانید نسبت به اخذ مجدد نوبت اقدام کنید.

بله اما برای این کار حتما می بایستی شخص مورد نظر را در سیستم ثبت نام کنید. از اخذ نوبت برای دیگران با اکانت خود خودداری کنید.

تلفن

شماره تماس و پشتیبانی

چگونه با پشتیبانی پزشک بوک تماس بگیرم ؟

مرکز پشتیبانی پزشک بوک از ساعت ۸ الی ۲۲ پاسخگوی شما خواهد بود.

شماره تماس خط ویژه: 91004191-021