صفحه اصلیقوانین حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی در پزشک بوک

در پزشک بوک یکی از اولویت های اصلی ما حفظ حریم خصوصی بازدیدکنندگان است. این سند سیاست حفظ حریم خصوصی شامل انواع اطلاعاتی است که توسط پزشک بوک جمع آوری و ثبت می شود.

اطلاعات جمع آوری شده

بسته به سرویسی که از پزشک بوک می گیرید اطلاعات مختلفی شامل نام و نام خانوادگی، موبایل، آدرس و لوکیشن، نام و مشخصات نسخه و داروی درخواستی، کد ملی و کد رهگیری نسخه الکترونیک، نام و مشخصات و نسخه آزمایش درخواستی و سوال پزشکی شما در پزشک بوک ثبت می شود. در طراحی روند سرویس دهی تلاش شده حداقل داده لازم جهت سرویس رسانی از شما اخذ شود. همچنین پزشک بوک اطلاعات را توسط کوکی (cookie) جمع آوری می کند. کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور یکبار مصرف و نام کاربری یا موبایل بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه پزشک بوک را از خود سلب می‌کند.

سیاست های حفظ حریم خصوصی سرویس شخص ثالث

برای یافتن سیاست حفظ حریم خصوصی برای هر یک از سرویس های استفاده شده در پزشک بوک می توانید به این لیست مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که پزشک بوک به این کوکی‌هایی که توسط شخص ثالث استفاده می‌شوند، دسترسی یا کنترلی ندارد.

اطلاعات کودکان و نوجوانان

بخش دیگری از اولویت ما افزودن محافظت برای کودکان در هنگام استفاده از اینترنت است. ما والدین و سرپرستان را تشویق می کنیم که فعالیت آنلاین کودکان را مشاهده کنند، در آن شرکت کنند، ویا نظارت و راهنمایی کنند.

پزشک بوک آگاهانه هیچ اطلاعات شناسایی شخصی را از کودکان و نوجوانان زیر 13 سال جمع آوری نمی کند. اگر فکر می کنید فرزند شما این نوع اطلاعات را در برنامه ما ارائه کرده است، با ما تماس بگیرید تا اطلاعات فوق را حذف و حساب کاربری را مسدود کنیم. لازم به ذکر است پزشک بوک کنترلی در ثبت نام این افراد نداشته و مسئولیت هرگونه اتفاق با والدین در کنترل دسترسی این دست افراد به فضای اینترنت می باشد.

رضایت

با دریافت کد ورود و وارد شدن به سایت یا اپلیکیشن پزشک بوک، با شرایط و ضوابط بالا موافقت می کنید.

اگر سؤالات دیگری دارید یا به اطلاعات بیشتری در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی ما نیاز دارید، با ایمیل info@pezeshkbook.com در تماس باشید.

logo
logo

پزشک بوک اولین و بزرگترین سامانه جامع سلامت و درمان کشور ارائه دهنده خدمات پزشکی در قالب پلتفرم آنلاین مخصوص پزشکان و بیماران می باشد. پزشک بوک با هدف رفع تمامی نیازمندی‌های پزشکی و درمانی از جمله نوبت دهی آنلاین از پزشک متخصص، مشاوره آنلاین شما را تا درمان کامل همراهی می کند.

logo etehadie
enamad
logo samandehi

دفتر مرکزی: تهران، ونک، خیابان شیراز جنوبی، خیابان سامان، پلاک 67، واحد 8

پشتیبانی پزشک بوک (از ساعت ۹ الی ۲۲):

021-91004191