صفحه اصلیخدماتداروخانه آنلاین

بزرگترین داروخانه آنلاین با ارسال فوری، خرید اینترنتی دارو

خرید آنلاین دارو بدون نسخه، دارو با نسخه و محصولات آرایشی و بهداشتی از داروخانه آنلاین با ارسال فوری زیر ۶۰ دقیقه

خرید دارو بدون نسخه

خرید دارو بدون نسخه

خرید داروهای بی نیاز از نسخه پزشک

خرید دارو با عکس نسخه

خرید دارو با عکس نسخه

آپلود عکس نسخه

خرید دارو با نسخه الکترونیک

خرید دارو با نسخه الکترونیک

خرید دارو با کد رهگیری

خرید دارو با نسخه پزشک بوک

خرید دارو با نسخه پزشک بوک

اخذ مشاوره آنلاین جهت تجویز نسخه

داروخانه آنلاین چیست و نحوه خرید اینترنتی دارو به چه صورت است؟

آیا هنوز برای خرید داروی خود به داروخانه مراجعه می کنید؟ با داروخانه آنلاین پزشک بوک دیگر نیازی به این کار نخواهید داشت و به سادگی می توانید خرید اینترنتی دارو، مکمل و اقلام بهداشتی و سلامتی خود را به ما بسپارید. از گذشته تا به حال افراد برای تامین داروهای تجویز شده توسط پزشک به دنبال داروخانه هایی در بیمارستان ها و سطح شهر بودند که در صورت عدم وجود داروی خاص باید کل نواحی اطراف و شهر را جستجو می کردند تا خرید خود را انجام دهند.

با توجه به شیوع کرونا و روی کار آمدن فروشگاه های اینترنتی برای راحتی و آسایش افراد و کاهش رفت و آمد، داروخانه آنلاین تخصصی پزشک بوک راه اندازی شد، کافیست با چند کلیک ساده داروی مورد نظر خود را انتخاب و خرید آنلاین دارو را انجام دهید. با داروخانه ی اینترنتی پزشک بوک دیگر مجبور نخواهید بود برای خرید داروهای بدون نسخه از خانه خارج شوید، در ترافیک بمانید، دنبال جای پارک باشید یا ساعت‌ها در صف داروخانه‌ها منتظر بمانید بلکه با چند کلیک ساده در منزل و یا در محل کار خودتان سفارش دارو یا محصول مورد نظر خودتان را ثبت کرده، سپس توسط پیک، محصول درخواستی خود را تحویل بگیرید.

فیلم آموزشی درخواست دارو:

مراحل کامل نحوه خرید اینترنتی دارو (خرید دارو با نسخه و بدون نسخه و ...) از انتخاب دارو تا ثبت سفارش و ارسال با پیک را از طریق فیلم آموزشی روبرو ملاحظه کنید. این ویدیوی تهیه شده به منظور تسهیل و آشنایی هر چه بیشتر شما کاربران گرامی از نحوه استفاده سرویس های موجود در اپلیکیشن و خدمات وب سایت پزشک بوک ارائه شده است.

خرید آنلاین دارو از داروخانه آنلاین چه مزایایی دارد؟

در وضعیت کنونی استفاده از داروخانه آنلاین به عنوان یک گزینه ایده آل برای خرید نیاز های ضروری به شمار می رود که استفاده از این فروشگاه اینترنتی مزایای بسیار زیادی دارد که به جرات می توان گفت که مزایای آن از خرید حضوری نیز بیشتر خواهد بود. برخی از مزایای این داروخانه آنلاین شامل موارد زیر می باشند:

 • مطلع شدن از قیمت دقیق دارو و شرکت سازنده آن
 • خرید انواع دارو و لوازم مورد نیاز به صورت آنی
 • امکان استفاده از بیمه و نسخه آنلاین
 • خرید همزمان کلیه محصولات آرایشی، بهداشتی و اقلام دارویی
 • خرید در هر شرایط زمانی و مکانی بدون ماندن در ترافیک شهری
 • امکان مشاوره و راهنمایی توسط پزشک متخصص به صورت آنلاین
 • مشاهده و استفاده از نظرات و تجربیات سایر افراد
 • وجود پشتیبانی جهت پیگیری ها در صورت لزوم
 • سفارش آنلاین دارو از یک شرکت و برند خاص

روش های سفارش و دریافت دارو از داروخانه اینترنتی به چه صورت است؟

داروخانه آنلاین یکی از خدمات جدیدی است که توسط پزشک بوک به متقاضیان خرید دارو، اقلام بهداشتی و مکمل ها ارائه می گردد. در این سرویس، کاربران نیازی به مراجعه حضوری به داروخانه ها جهت خرید داروی خود نداشته و به سه صورت می توانند سفارش دارو، مکمل یا اقلام بهداشتی خود را ثبت نمایند:

 • در صورتی که سفارش داروی بدون نسخه یا OTC نیاز دارید، می توانید نام یا عکس داروی خود را با تعداد و دوز وارد کرده و منتظر پیامک پذیرش از داروخانه بمانید. این پیامک حاوی جزئیات قیمت و لینک پرداخت سفارش ثبت شده است. قیمت اعلامی جهت سفارش داروی شما نهایی بوده و هیچ گونه هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد.
 • در صورتی که نسخه ی کاغذی دارید یا نسخه الکترونیک برای شما صادر شده است، از قسمت آپلود نسخه اقدام به ثبت سفارش نسخه خود کنید.
 • در صورتی که اقلام بهداشتی شامل انواع شامپو، کرم، مسواک، زانو بند و مچ بند طبی، نوار قند و یا انواع مکمل های دارویی و ورزشی شامل هیرویت، هیرتامین، مولتی ویتامین های خارجی و ایرانی و یا ... نیاز دارید، از قسمت مربوطه سفارش خود را ثبت کنید.
 • تمامی سفارشات ثبت شده در اسرع وقت توسط داروخانه اینترنتی پذیرش شده و (پس از ارسال پیامک تاییدیه) داروهای افراد ارسال خواهند شد. پس منتظر دریافت پیامک از داروخانه آنلاین پزشک بوک بمانید. در صورتی که به هر دلیل قادر به دریافت پیامک نبودید با پشتیبانی تماس گرفته و سفارش های خود را پیگیری کنید.

فرآیند ثبت خرید اینترنتی دارو به چه صورت است؟

پس از انتخاب یکی از گزینه های انتخابی در سایت جهت خرید دارو و تکمیل اطلاعات درخواستی پیام زیر نمایش داده می شود. درخواست سفارش داروی شما در پزشک بوک ثبت شده و حداکثر ظرف 30 دقیقه آینده استعلام هزینه و لینک پرداخت جهت ثبت نهایی سفارش به شما پیامک خواهد شد.

1

مرحله اول

انتخاب گزینه خرید دارو

2

مرحله دوم

ثبت داروی مورد نظر

3

مرحله سوم

پرداخت از طریق لینک پیامک شده

4

مرحله چهارم

ارسال دارو درب منزل

محصولات قابل سفارش از طریق داروخانه آنلاین:

 • داروهای بدون نسخه OTC
 • داروهای با نسخه الکترونیک و نسخ معتبر پزشکان
 • کلیه مکمل‌های دارویی برای بانوان و آقایان
 • مکمل های پوست و مو خارجی
 • ویتامین‌ها
 • مکمل‌های ورزشی
 • لوازم آرایشی و بهداشتی
 • محصولات مادر و کودک
 • تجهیزات پزشکی و ارتوپدی
 • محصولات گیاهی
 • محصولات غذایی

محصولات قابل سفارش از طریق دارو خانه

 • هیرویت
 • قرص یونی زینک
 • قرص فولیکوژن
 • هیرتامین
 • بیوتین
 • بپنتین

الزاماتی که بیمار در هنگام خرید دارو از داروخانه آنلاین باید بداند

تمامی نسخه های دارویی توسط مسئول فنی داروخانه بررسی و نسخه پیچی خواهد شد.
هزینه دارو ها در داروخانه آنلاین هیچ تفاوتی با هزینه پرداختی شما به صورت حضوری نخواهد داشت. پس از ثبت سفارش دارو، در کوتاه ترین زمان نسخه خود را در محلی که درخواست داده اید، دریافت خواهید کرد.
در صورتی که داروی درخواستی شما موجود نباشد، پزشک بوک تلاش خواهد کرد که کلیه داروخانه های معتبر را جستجو و داروی شما را در کمترین زمان ممکن ارسال کند. پس در صورتی که پیامک پذیرش با تاخیر از سمت پزشک بوک ارسال شد، صبور باشید.
نگران تاریخ انقضای دارو نباشید، همه‌ی داروها قبل از ارسال توسط کارشناس چک شده و ارسال خواهند شد.
تمامی سفارشات دارویی ثبت شده در اسرع وقت توسط داروخانه اینترنتی پذیرش شده و ارسال فوری خواهند شد.

داروخانه آنلاین پزشک بوک در حال حاضر در تهران سرویس دهی دارد و به زودی داروخانه آنلاین در شهر های کرج، شیراز، تبریز، قم، اصفهان و مشهد نیز راه اندازی خواهد شد.

خرید اینترنتی دارو، نحوه خواندن و جست و جوی اسامی دارو

تا به حال برایتان پیش آمده که درخواست خرید از داروخانه آنلاین داشته باشید ولی نام و یا برند دارو را پیدا نکنید؟ یا یک دارو با اسامی مختلف باشد و شما امکان پیدا کردن داروی خود را نداشته باشید؟

در علم داروشناسی، دارو ها به سه گروه زیر تقسیم می شوند:

نام شیمیایی

در کتاب های تخصصی و علمی حوزه پزشکی بیشتر از اسامی شیمیایی استفاده می شود، نام داروها با توجه به طبقه بندی شیمیایی که در ساختار هر دارو می باشد مشخص می شود. به عنوان مثال داروی استامینوفن، اِن-۴-هیدروکسی فنیل استامید نامگذاری می شود.

نام ژنریک

به صورت معمول اکثر داروها را با یک نام می شناسیم و در همه جای دنیا هم شناسایی می شوند. روی هر بسته دارویی یک اسم ژنریک ثبت شده است، برای مثال استامینوفن که یک اسم ژنریک است و یا آسپرین و ...

نام تجاری

شرکت های تولید کننده داروها برای متمایز کردن تولیدات خود از دیگر رقبا نام تجاری هر دارو یا برند تجاری خودشان را جهت نامگذاری استفاده می کنند. برای مثال داروی پر کاربرد استامینوفن که مورد مصرف اکثر بیماران می باشد و در سراسر دنیا و کشور ایران با اسامی تجاری متفاوتی تولید می شود. قرص استامینوفن با نام تجاری کدیمال مختص برند عبیدی می باشد. اکثر پزشکان در نسخه نویسی از این نام استفاده می کنند. شربت دیفن هیدرامین که با نام های رایج دیفن هیدرامین کامپاند مورد استفاده قرار می گیرد، نام تجاری هم دارد که با اسامی بنادریل و یا سامینکس می باشد. لازم به ذکر است که داروی موثره تمامی برند ها یکسان بوده و از نظر علمی و اثرگذاری عملکرد یکسان خواهند داشت. پس حتما به اسامی رو جعبه دارو ها دقت کنید و اگر سوالی داشتید با مشاوره آنلاین با پزشک موضوع را مطرح کنید.

لازم به ذکر است که داروی موثره تمامی برند ها یکسان بوده و از نظر علمی و اثرگذاری عملکرد یکسان خواهند داشت. پس حتما به اسامی روی جعبه دارو ها دقت کنید و اگر سوالی داشتید از طریق مشاوره آنلاین با پزشک موضوع را مطرح کنید.

برای مثال در جدول زیر نام ژنریک برخی دارو های نام آشنا آمده است. در ستون دوم نام برند و در ستون سوم شرکت تولید کننده آن آمده است:

نام ژنریک

نام برند

نام تجاری

دایجستیو

اونانزیم

داروسازی تهران شیمی

لوراتادین

-

داروسازی تهران شیمی

دیفن هیدرامین کامپاند

دیفاند

داروسازی تهران شیمی

ایبوپروفن

ژلوفن

-

استامینوفن

کدیمال

عبیدی

ایبوپروفن

ایبوپین

داروسازی تهران شیمی

خدمات پیشنهادی ما

سوالات متداول

داروهای خریداری شده به صورت آنلاین به چه صورت ارسال می‌شوند؟

تمامی سفارش‌های داروخانه پس از پرداخت موفق، از طریق پیک موتوری به سرعت ارسال و به دست کاربر خواهد رسید.

من نسخه ندارم، چطور می‌توانم از پزشک‌ بوک دارو تهیه کنم؟

در صورتی که نسخه ندارید می‌توانید از قسمت "داروی بدون نسخه" نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید.

چه زمان داروهای خریداری شده ارسال می‌شوند؟

تمامی سفارش‌های ثبت شده در اسرع وقت توسط داروخانه اینترنتی پذیرش و نسخه‌پیچی شده و پس از ارسال پیامک تاییدیه پرداخت، داروهای افراد ارسال خواهند شد.همچنین می‌توانید در صورت لزوم با پشتیبانی تماس گرفته و سفارش‌های خود را پیگیری کنید.

استعلام موجودی دارو در پزشک بوک به چه صورت است؟

استعلام موجودی و قیمت دارو تنها از سایت پزشک بوک امکان‌پذیر است. سفارش شما به نزدیک‌ترین داروخانه محل دریافت ارجاع می‌گردد. در صورتی که داروی شما کمیاب باشد موجودی تمام داروخانه‌های پزشک بوک چک خواهد شد.

چه محصولاتی در داروخانه آنلاین پزشک بوک موجود است؟

کلیه مکمل‌های دارویی خارجی، انواع واکسن‌های معتبر خارجی، محصولات جنسی، ورزشی، ویتامین‌ها برای آقایان و بانوان، محصولات آرایشی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی و ارتوپدی و کلیه نیازهای دارویی هر بیمار در داروخانه پزشک بوک موجود است.

آیا پزشک بوک دارویاب است؟

با توجه به تعدد داروخانه‌های آنلاین عضو پزشک بوک، درخواست شما در صورت عدم موجودی، به کلیه داروخانه‌ها ارسال خواهد شد. پس شما با سفارش‌گذاری در پزشک بوک، موجودی بیش از 25 داروخانه برتر اینترنتی تهران را استعلام خواهید کرد.

منظور از نسخه الکترونیکی چیست؟

نسخه‌ای که پزشک برای کد ملی شما ثبت می‌کند نسخه الکترونیکی می‌باشد.

چرا استعلام تلفنی امکان پذیر نیست؟

با توجه به تعداد بسیار زیاد سفارش‌های روزانه، موجودی لحظه‌ای داروخانه‌ها و انتخاب هوشمند بهترین داروخانه با توجه به آدرس شما، این فرایند به‌ صورت سیستمی با سرعت و کیفیت بیشتری به شما کاربران ارائه خواهد شد.

هزینه ارسال دارو چقدر است؟

درخواست پیک شما پس از پرداخت بصورت اتوماتیک صادر خواهد شد. هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای ۹۹۰ هزار تومان رایگان و برای سایر سفارش‌ها، مشابه قیمت اسنپ و الو پیک می‌باشد.

logo
logo

پزشک بوک اولین و بزرگترین سامانه جامع سلامت و درمان کشور ارائه دهنده خدمات پزشکی در قالب پلتفرم آنلاین مخصوص پزشکان و بیماران می باشد. پزشک بوک با هدف رفع تمامی نیازمندی‌های پزشکی و درمانی از جمله نوبت دهی آنلاین از پزشک متخصص، مشاوره آنلاین شما را تا درمان کامل همراهی می کند.

logo etehadie
enamad
logo samandehi

دفتر مرکزی: تهران، ونک، خیابان شیراز جنوبی، خیابان سامان، پلاک 67، واحد 8

پشتیبانی پزشک بوک (از ساعت ۹ الی ۲۲):

021-91004191