logo
تلفن

صفحه نخست

خدمات

آزمایش در منزل

خدمات آزمایشگاهی خود را با پزشک بوک به منزل و محل کار بیاورید

آزمایش خون، چکاپ آقایان و بانوان، تست کرونا در منزل و محل کار با استفاده از بیمه و جواب‌دهی فوری

خدمات آزمایش در منزل چیست؟

با خدمت آزمایش در منزل پزشک بوک دیگر نیاز به مراجعه حضوری و اتلاف وقت نخواهید داشت. پزشک بوک بدون اخذ هرگونه هزینه اضافی (نمونه‌گیری، ایاب و ذهاب و ...) و طبق تعرفه وزارت بهداشت این خدمت را در محل مورد نظر شما به شما ارائه خواهد داد. کافیست درخواست خود را در پزشک بوک ثبت کرده تا کارشناسان ما جهت هماهنگی زمانی با شما تماس بگیرند. در بازه ساعات اعلام شده نمونه‌گیری شما در منزل توسط متخصصان دوره دیده در محیط امن خانه شما انجام شده و در زمان اعلام شده، نتیجه آزمایش شما به صورت آنلاین در پنل کاربری ما قرار گرفته و اصل نتیجه آزمایش به شما با پیامک ارسال خواهد شد. شاید اولین سوالی که بپرسید این باشد که هزینه آزمایش در منزل به چه صورت است؟ با توجه به امکان استفاده از خدمات بیمه‌ در این سرویس، می‌توانید مستقیم با عکس نسخه پزشک، نسخه الکترونیک و یا مشاوره آنلاین با پزشک بوک، آزمایش در منزل را درخواست دهید. این خدمات توسط پرستاران و مراکز تخصصی معتبر مورد تایید وزارت بهداشت و مورد اعتماد و با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی، در منزل یا محل کار شما انجام می‌شود. خدمات آزمایش در منزل و نمونه‌گیری پس از هماهنگی‌های لازم از طریق پزشک بوک در اختیار شما قرار می‌گیرد، پس نگران هیچ چیز نباشید. درخواست خود را ثبت کرده و همه فرآیندها را به پزشک بوک بسپارید.

کارشناسان در کمترین زمان به منزل شما مراجعه می‌کنند و نمونه‌گیری خون و ادرار شما انجام می‌شود، همچنین متقاضیان پس از نمونه‌گیری، پاسخ آزمایشات خود را نیز به صورت آنلاین و از طریق وب سایت می‌توانند مشاهده کنند.

افراد بسیاری برای اطمینان از سلامتی خود و پیشگیری از بیماری، چکاپ هایی را در دوره‌ های مختلف انجام می دهند که این چکاپ ها با توجه به نوع بیماری می تواند متفاوت باشد. پزشک بوک با هدف آسایش سالمندان، افراد دارای مشکلات جسمی و کسانی که زمان برایشان مهم است با توجه به شیوع کرونا و موج های مختلف آن خدمات پزشکی (آزمایش در منزل یا محل کار) را به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می دهد. هزینه درمان بیماری همیشه از پیشگیری بیشتر خواهد بود و گاهی دیر فهمیدن با هزینه بیشتر هم جبران نمی‌شود.

بنابراین بهتر است در منزل یا حتی محل کار خود بمانید و انواع تست ها و آزمایش ها مانند آزمایش کرونا (پی سی آر PCR) شامل آزمایش پی سی آر فردی، آزمایش پی سی آر سازمانی، آزمایش پی سی آر پرواز، آزمایش کرونا اورژانسی، آزمایش آنتی بادی و انواع چکاپ ها و آزمایش‌های روتین و ماهیانه مانند آزمایش بارداری،آزمایش کودکان، چکاپ آقایان، آزمایش بانوان، آزمایش اچ پی وی (HPV)، آزمایش تیروئید و ... را انجام دهید.

برای استفاده از خدمات آزمایش در محل کافیست ثبت سفارش کنید تا از تمام خدمات آن بهره‌مند شوید:

آزمایش  پی سی آر

آزمایش پی سی آر

ثبت درخواست

چکاپ کامل بانوان

چکاپ کامل بانوان

ثبت درخواست

غربالگری نوزاد

غربالگری نوزاد

ثبت درخواست

تست آنتی بادی

تست آنتی بادی

ثبت درخواست

چکاپ کامل آقایان

چکاپ کامل آقایان

ثبت درخواست

چکاپ قبل از بارداری

چکاپ قبل از بارداری

ثبت درخواست

آزمایش  پی سی آر ایرلاین

آزمایش پی سی آر ایرلاین

ثبت درخواست

آزمایش  HPV

آزمایش HPV

ثبت درخواست

ثبت درخواست آزمایش خون در محل

مراحل کامل نحوه درخواست آزمایش در منزل و چگونگی انجام آن تا دریافت جواب از سمت آزمایشگاه را از طریق فیلم آموزشی روبرو ملاحظه کنید.

در این آموزش ویدیویی به منظور تسهیل و آشنایی هر چه بیشتر شما کاربران گرامی نحوه استفاده از سرویس های موجود در اپلیکیشن و خدمات وب سایت پزشک بوک توضیح داده شده است.

 فیلم آموزشی درخواست آزمایش

چگونگی ثبت درخواست برای آزمایش در محل از طریق وب سایت

1

[object Object]

مرحله اول

ثبت درخواست و تکمیل اطلاعات

2

[object Object]

مرحله دوم

انجام فرایند نمونه‌گیری

3

[object Object]

مرحله سوم

پاسخ‌دهی و دریافت جواب

هماهنگی و زمان نمونه‌گیری

پس از ثبت آزمایش در محل و انتخاب آزمایش مورد نظر در بازه ساعتی 8 صبح لغایت 20 در کل روزهای هفته و بدون یک روز تعطیلی، نمونه‌گیر حداکثر 30 دقیقه پس از درخواست در محل شما حاضر شده و نمونه‌گیری جهت آزمایش در محل انجام می شود. در صورتی که درخواست شما خارج بازه فوق باشد 8 صبح روز بعد پیگیری توسط کارشناسان جهت اعزام نمونه‌گیر صورت می‌گیرد.

پاسخ دهی

نتایج آزمایش‌های خون و کرونا پس از اتمام آزمایش در محل و نمونه‌گیری 12 تا 24 ساعت بسته به آزمایشی که انتخاب شده، به صورت آنلاین در پنل کاربری قابل مشاهده بوده و اصل جواب آزمایش معتبر می باشد. تمامی نتایج چکاپ ها در بازه زمانی اعلامی به درخواست کننده نمایش داده می شود.

درخواست لغو

در صورتی که به هر دلیلی نیاز به لغو و یا تعویق آزمایش در منزل خود را داشتید، پیش از هماهنگی کارشناسان پزشک بوک (به صورت تلفنی یا به صورت پیامک) درخواست خود را لغو کرده و کل هزینه حداکثر یک ساعت پس از اعلام درخواست لغو به حساب کاربری یا حساب بانکیتان عودت داده خواهد شد. در صورتی که جهت حضور نمونه‌گیر هماهنگی ها صورت گرفته باشد، هزینه ایاب‌ذهاب کسر و مابقی مبلغ به حساب عودت خواهد داده شد.

نکته :

هنگام ثبت درخواست آزمایش آنلاین می‌توانید نسخه را بارگذاری کرده و نوع بیمه را انتخاب کنید. هزینه آزمایش در منزل با توجه به نوع بیمه کم می‌شود. در صورتی که انتخاب ثبت درخواست و فرایند ثبت نام مشکل بود، می‌توانید با شماره‌ی 02191004191 تماس بگیرید و درخواست خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید.

خدمات پیشنهادی پزشک بوک برای شما

داروخانه آنلاین

داروخانه آنلاین

ارسال دارو بدون مراجعه حضوری

ثبت درخواست

مشاوره آنلاین پزشکی

مشاوره آنلاین پزشکی

گفتگوی متنی و ویدیویی با پزشک

ثبت درخواست

خدمات پزشکی در محل

خدمات پزشکی در محل

ویزیت حضوری پزشک و پرستار در منزل

ثبت درخواست

راجع به آزمایش در منزل و شرایط آن بیشتر بدانیم؛ دقت، آرامش، پشتیبانی

مهمترین فاکتور آزمایش آنلاین در منزل و محل کار، اعتماد به آزمایشگاه های انجام دهنده تست می باشد. پزشک بوک جهت انجام اینگونه خدمات تنها با برترین و نامی ترین آزمایشگاه های گرید 1 کشور همکاری می کند. جهت انجام نمونه‌گیری در محل، استاندارد های خاصی از سوی وزارت بهداشت ایران تعیین و ابلاغ شده که این موارد حتما باید رعایت شده تا نمونه‌گیری صحیح صورت گرفته و پاسخ قابل اعتماد باشد.

آمادگی لازم قبل آزمایش در منزل و محل کار

برای انجام آزمایش در منزل شما باید کلیه شرایطی را که از طرف آزمایشگاه تعیین می شود، به طور کامل رعایت فرمایید. البته این موضوع را بخاطر داشته باشید که شرایط هر آزمایش خون متفاوت است، این شرایط می تواند شامل موارد زیر باشد:

ناشتایی 8 تا 12 ساعته

بیدار شدن 3 ساعت قبل از انجام نمونه برداری برای آزمایش پرولاکتین

انجام نمونه برداری برای آزمایش کورتیزول در ساعت 8 صبح

نخوردن برخی داروهای خاص

عدم استعمال دخانیات و به خصوص سیگار و غیره

همه موارد بالا در جهت افزایش دقت و صحت جواب آزمایش‌های شما می باشد و شما باید به طور کامل همه موارد ذکر شده توسط آزمایشگاه را رعایت فرمایید.

نکته:

شرایط تست هر آزمایش با هم فرق دارد و پیشنهاد می‌شود شرایط آزمایش خون را مطالعه بفرمایید.

بسته به نوع آزمایش نمونه‌گیری ادرار و نمونه‌گیری مدفوع انجام می‌شود.

خدمات آزمایش در منزل در پزشک بوک

آزمایش‌های خون در منزل یا محل کار

نمونه‌گیری خون در منزل توسط پرستاران با تجربه مطابق با استانداردهای تعریف شده توسط وزارت بهداشت و پروتکل‌های بهداشتی صورت پذیرفته و شما می‌توانید با خیال راحت برای فرزندان یا سالمندان نیز این خدمت را ثبت کنید. در زمان نمونه‌گیری، استفاده از تجهیزات مناسب و انتقال نمونه در حداقل زمان به آزمایشگاه باعث خواهد شد دقت جواب در بیشترین حالت ممکن باشد و شما نگرانی از این بابت نخواهید داشت

برخی از آزمایشات خون که توسط پزشک بوک انجام می‌شود، شامل موارد زیر است:

آزمایش هپاتیت

آزمایش دیابت

آزمایش کبدی

آزمایش کلیه

آزمایش ریزش مو

آزمایش قند خون

آزمایش تیرویید

آزمایش وگان

ثبت تلفنی درخواست زمایش در محل

آزمایش چکاپ کامل در منزل

همه ما در طول عمر خود در هر دوره‌ ای نیاز به بررسی وضعیت سلامت خود داریم که با تجویز پزشک متخصص و عمومی چکاپ های کلی و دوره ای در فواصل مختلف صورت می‌گیرد. با هدف کاهش هزینه های احتمالی و فواید بیشتر چکاپ کامل، توصیه می شود افراد در بازه سنی 30-50 هر ساله چکاپ انجام دهند. چکاپ کامل در منزل، با توجه به هر فرد و نوع درمان متفاوت بوده و شامل آزمایش های خونی، دیابت، کبد، تیروئید و ... می‌ باشد. با این حال بحث حضور در محل آزمایشگاه مطرح می‌شود. پزشک بوک با اعزام کارشناسان متخصص به محل، با رعایت پروتکل های بهداشتی و تجهیزات با کیفیت و مناسب جهت نمونه‌گیری این مشکل را برطرف کرده است. در اکثر آزمایش‌های چکاب کلی بدن، نمونه خون نیاز می باشد که برای بررسی نتیجه آزمایش‌ها می‌توان با پزشک متخصص پزشک بوک و یا مشاوره آنلاین در میان گذاشت. در صورتی که تمایل به انجام چکاپ در منزل دارید، می‌توانید از پکیج های کامل و تخصصی ما استفاده کنید. این پکیج ها و موارد آن توسط پزشکان فوق تخصص طراحی شده و تمامی آیتم های آن با دقت انتخاب شده اند تا کاربران با پرداخت حداقل هزینه از تمامی خدمات هر پکیج بهره‌مند شوند. در تمامی پکیج های تست آزمایش خون و چکاپ، نمونه گیری رایگان بوده و هزینه های موجود در هر پکیج هزینه نهایی می باشد.

چکاپ آقایان

چکاپ بانوان

چکاپ دوران بارداری

چکاپ کودکان

چکاپ سالمندان

نظرات مشتریان پزشک بوک

آزمایش در منزل

احمد کوهی

احمد کوهی

با سلام و تشکر از خدمات خوبتون، در کمترین زمان ممکن کارشناسان برای نمونه گیری آزمایش در منزل حاضر شدند و تمامی تجهیزات کارشون تمیز و عالی بود.

آزمایش در منزل

مرتضی عقیلی

مرتضی عقیلی

سلام، خوشحالیم که خدمات پزشکی هم به صورت آنلاین شده، دیگه چندین ساعت در مراکز درمانی معطل نمی‌شم.

آزمایش در منزل

احسان طباطبایی

احسان طباطبایی

کارشناس نمونه‌گیر طبق ساعت اعلامی مراجعه نکردن. بابت این موضوع کمی ناراضی هستیم ولی در کل تمامی آزمایش‌ها به درستی انجام شد.

آزمایش در منزل

مهتاب فرزین

مهتاب فرزین

خوبیش اینه که تمامی اعضای خانواده‌ام، آزمایششون رو از طریق سایت پزشک بوک ثبت می‌کنند و در یک روز تعیین شده آزمایش ها انجام می‌گیره.

چکاپ ماهیانه

در موارد خاص، با توجه به تشخیص پزشک متخصص نیاز است که افراد چکاپ ماهیانه انجام دهند. معمولا کسانی که روند درمان یک بیماری را طی می‌کنند باید از این روش بهره بگیرند. آن‌ها اغلب با تجویز پزشک این کار را انجام می‌دهند. بیماران سرطانی مشمول این چکاپ در منزل می باشند.

چکاپ سالیانه

سالمندان و کودکان گروه‌هایی هستند که به دلیل حساسیت در ابتلا به بیماری، رشد در کودکان و … باید تحت مراقبت قرار بگیرند. همه افراد با توجه به شرایط زندگی و مشغله زیاد کمتر به انجام چکاپ، آزمایش و … توجه دارند. بهتر است بدانید انجام چکاپ خون سالیانه و انجام یکسری مراقبت‌ها در ارتقای سلامت فردی نقش بسزایی دارد. برای مثال انجام آزمایش پاپ اسمیر به صورت سالیانه باعث می‌شود در صورت ابتلا به سرطان رحم یا بیماری‌های دیگر به سرعت تشخیص داده شده و درمان شود.

چکاپ سالمندان

با توجه به کهولت سن برای راحتی سالمندان چکاپ سالمندان در محل صورت می گیرد، در حقیقت با انجام چکاپ می‌توانند از ابتلا و پیشروی بعضی از بیماری‌‌ها جلوگیری کرده و طول عمر خود را افزایش دهند.

نمونه‌گیری در منزل و محل کار شما

نمونه‌گیری خون

برای تشخیص انواع بیماری‌ها، اعتیاد، تشخیص بارداری و … نیاز به نمونه‌گیری است. معمولا نمونه‌گیری در آزمایشگاه‌ها انجام می‌شود اما زمانی که امکان حضور در آزمایشگاه‌، به دلایلی مثل ترافیک، جلوگیری از انتقال بیماری‌های ویروسی، وسایل نقلیه نامناسب، ناتوانی در راه رفتن و … میسر نباشد، راه ساده‌تری نیز وجود دارد. نمونه‌گیری خون در منزل توسط پرستاران با تجربه صورت پذیرفته و شما می توانید با خیال راحت برای فرزندان یا سالمندان نیز این خدمت را ثبت کنید. در زمان نمونه‌گیری، استفاده از تجهیزات مناسب و انتقال نمونه در حداقل زمان به آزمایشگاه باعث خواهد شد دقت جواب در بیشترین حالت ممکن باشد و شما نگرانی از این بابت نخواهید داشت. در صورتی که به هر دلیلی نیاز به تکرار آزمایش و دقت بیشتر باشد توسط آزمایشگاه اعلام خواهد شد.

برخی از آزمایش‌های مهم دیگر پزشک بوک در محل به صورت زیر است:

آزمایش‌های بیماری های مقاربتی

آزمایش پاپ اسمیر

HPV آزمایش

آزمایش‌های بارداری در منزل

HIV آزمایش

آزمایش سیفلیس

آزمایش ایدز

آزمایش کرونا در منزل و محل کار

یکی دیگر از خدمات پزشک بوک آزمایش کرونا در منزل و محل کار بیماران می باشد، با توجه به شیوع کرونا و اتفاقات اخیر در صورت نیاز به تست کرونا در شرایطی که امکان مراجعه به محل درمان را ندارید و یا قصد سفر دارید، برای صرفه جویی در زمان و مراقبت از خود و اطرافیانتان، می‌توانید تست خود را در منزل انجام دهید. با توجه به نیاز خود می‌توانید تست کرونا در محل رو انتخاب کنید.

آزمایش‌های مقاربتی و آزمایش تست hpv در منزل

یکی از آزمایش‌هایی که امروزه خیلی انجام آن توصیه می‌شود، تست hpv است. HPV یکی از آزمایش‌های ضروری برای افرادی است که دارای فعالیت جنسی هستند. چرا انجام تست HPV ضروری است؟ ویروس HPV، از طریق مختلفی مانند روابط جنسی دهانی، مقعدی، واژنی و تماس‌ نزدیک پوستی از فرد بیمار به فرد سالم منتقل می‌شود. گاهی اوقات افراد علائم این بیماری را نشان می‌دهند و در بعضی زمان‌ها، این بیماری بدون علامت است و در نتیجه راحت‌تر، به شریک جنسی منتقل می‌شود. به این نکته توجه داشته باشید که ابتلا به بیماری عفونی زگیل تناسلی، اصلا شبیه یا حتی قابل مقایسه با بیماری‌هایی مانند ایدز و یا هرپس نیست. بنابراین ابتلا به HPV در بسیاری مواقع قابل درمان و کنترل است. از طرفی، دریافت واکسن می‌تواند ابتلا به این بیماری را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد. اگر به سلامت بدنی و جنسی خود اهمیت می‌دهید حتما این تست را انجام دهید.

مزیت آزمایش در منزل نسبت به مراجعه ی حضوری به آزمایشگاه چیست؟

تمامی آزمایش ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و زیر نظر آزمایشگاه معتبر نزدیک محل شما انجام می شود.

شما کمترین هزینه را برای انجام آزمایش در منزل می پردازید.

تمامی آزمایش‌های روتین و چکاپ، تست پی سی آر (PCR)، آزمایش آنتی بادی (آنتی بادی ایرلاین- آنتی بادی ایمنی)، آزمایش اورژانسی کرونا را از طریق سایت رزرو نمایید.

صرفه جویی در زمان و انجام کلیه آزمایش ها در محل درخواستی شما.

جواب آزمایش‌های خود را در کوتاهترین زمان ممکن و به صورت آنلاین دریافت می نمایید.

ریسک ابتلا به کرونا و قرار گرفتن در محیط های پر رفت و آمد را به حداقل می رسانید.

در صورتی که نمی دانید کدام آزمایش مناسب شماست، همین حالا می‌توانید با پزشکان متخصص پزشک بوک مشاوره آنلاین داشته باشید.

تفسیر و مشاوره آنلاین آزمایش در محل

شاید برایتان پیش آمده که آزمایشی را انجام دادید و نیاز به تفسیر آزمایش و بررسی پارامتر‌ها داشتید، متخصصان و پزشکان پزشک بوک به صورت آنلاین این مشکل رو برای شما حل کردند، فقط کافیست با چند کلیک ساده در رابطه با بیماری و مشاوره با پزشک اطلاعات درست و کافی بدست آورید.

هزینه آزمایش در محل به چه صورت خواهد بود؟

هزینه های آزمایش در محل و نمونه‌گیری در منزل را در قسمت سفارش آنلاین سایت می‌توانید مشاهده کنید. قبل از انتخاب آزمایش هزینه به شما نمایش داده می شود و هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نمی‌گردد، در صورتی که خدمات دیگری هم به آزمایش‌های شما اضافه شود، به مجموع صورت پیش فاکتور نمایش داده می شود که پس از تایید از طریق درگاه بانکی امکان پرداخت داده می‌شود.

خدمات پزشکی قابل ارائه در کدام شهرهای ایران می باشد:

در حال حاضر خدمات آزمایش در منزل و خدمات دیگر پزشکی در شهرهای تهران، کرج و تبریز و قم می باشد و پزشک بوک با آزمایشگاه های مطرح هر شهر همکاری کرده و خدمات مناسبی را به افراد ارائه می‌دهد.

درخواست آزمایش در تهران