پــزشــک  بوک  سامانه جامع سلامت و درمان کشور
در حال بارگذاری ...

به آزمایشگاه پزشک بوک خوش آمدید

انجام کلیه آزمایشهای پزشکی و ارسال جواب

نوع آزمایش خود را انتخاب کنید

مزیت آزمایش در منزل نسبت به مراجعه ی حضوری به آزمایشگاه چیست؟

آزمایش در منزل یکی از خدمات جدیدی است که توسط آزمایشگاه ها به متقاضیان جهت صرفه جویی در زمان و هزینه ارائه می گردد. این خدمت حضور فیزیکی در محیط های آزمایشگاهی را حذف کرده، و اشخاص می توانند با مراجعه به وب سایت پزشک بوک درخواست خود را ثبت نمایند. نمونه گیری در منزل یا محل کار شخص انجام می شود و بابت این خدمت هیچ گونه هزینه ی اضافه از بیمار اخذ نخواهد گردید. همچنین متقاضیان پس از نمونه گیری، پاسخ آزمایشات خود را نیز به صورت آنلاین و از طریق وب سایت میتوانند مشاهده کنند.

در دوران شیوع ویروس کرونا و موج های مختلف آن، بهتر است بیرون رفتن از خانه و حضور در اماکن عمومی را به حداقل برسانیم. یکی از این مکان ها مطب ها و آزمایشگاه ها هستند.

بنابراین بهتر است تا در منزل یا حتی محل کار خود بمانید و انواع تست ها و آزمایشات مانند آزمایش کرونا (پی سی آر PCR) شامل آزمایش پی سی آر فردی، آزمایش پی سی آر سازمانی، آزمایش پی سی آر ایرلاین، آزمایش کرونا اورژانسی، آزمایش آنتی بادی و انواع چکاپ ها و آزمایش های روتین و ماهیانه مانند آزمایشات پیش از بارداری، چکاپ آقایان زیر 40 سال یا آقایان بالای 40 سال، آزمایشات بانوان زیر 40 سال یا بالای 40 سال، آزمایش اچ پی وی (HPV)، آزمایش تیروئید و ... را انجام دهید.

آزمایش در منزل چه شرایط و مزایایی دارد؟

  • تمامی آزمایش ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام می شود.
  • شما کمترین هزینه را برای انجام آزمایش ها می پردازید.
  • تمامی آزمایش های روتین ها و چکاپ ها، تست پی سی آر (PCR)، آزمایش آنتی بادی (آنتی بادی ایرلاین- آنتی بادی ایمنی)، آزمایش اورژانسی کرونا را از طریق سایت رزرو می نمایید.
  • زمانی را که در راه و در ترافیک بایستی صرف کنید ذخیره خواهید کرد.
  • بدون خروج از منزل، در کمترین زمان ممکن آزمایش های خود را انجام می دهید.
  • هیچ گونه هزینه ی ایاب ذهاب پرداخت نمی نمایید.
  • جواب آزمایش های خود را در کوتاهترین زمان ممکن و به صورت آنلاین دریافت می نمایید.
  • ریسک ابتلا به کرونا و قرار گرفتن در محیط های پر رفت و آمد را به حداقل می رسانید.

چه آزمایش هایی را در منزل می توان انجام داد؟