آزمایش خون در منزل

شهر خود را انتخاب کنید

نوع تست خود را انتخاب کنید

آزمایش در منزل چیست؟

آزمایش پزشکی در منزل از جمله خدماتیست که جهت کاهش رفت و آمد های غیر ضروری در ترافیک، انجام تست محرمانه و انجام تست در محیطی آرام و بدور از آلودگی های محیط های درمانی بدون پرداخت هزینه اضافه نمونه گیری در محل برای کاربران پزشک بوک راه اندازی شده است.

با انجام آزمایش های خود در منزل می توانید در ساعت دلخواه خود منتظر نمونه گیر آموزش دیده بوده و تمامی تست های خود را با نسخه و بدون نسخه بصورت محرمانه انجام داده و پاسخ خود را از معتبرترین آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت دریافت کنید.

تیم پشتیبانی پزشک بوک از 9 صبح لغایت 10 شب آماده پاسخ گویی به تمامی سوالات کاربران عزیز بوده و هماهنگی ها، پیگیری ها و تمامی اطلاع رسانی های لازم را پس از ثبت درخواست به کاربران ارائه می دهند.

راجع به آزمایش در منزل و شرایط آن بیشتر بدانیم؛ دقت، آرامش، پشتیبانی

مهمترین فاکتور آزمایش آنلاین در منزل و محل کار، اعتماد به آزمایشگاه های انجام دهنده تست می باشد. پزشک بوک جهت انجام اینگونه خدمات تنها با برترین و نامی ترین آزمایشگاه های گرید 1 کشور همکاری می کند. جهت انجام نمونه گیری در محل، استاندارد های خاصی از سوی وزارت بهداشت ایران تعیین و ابلاغ شده که این موارد حتما باید رعایت شده تا نمونه گیری صحیح صورت گرفته و پاسخ قابل اعتماد باشد.

نمونه گیری در محل

نمونه گیری خون

نمونه گیری خون در منزل توسط پرستاران با تجربه صورت پذیرفته و شما می توانید با خیال راحت برای فرزندان یا سالمندان نیز این خدمت را ثبت کنید. در زمان نمونه گیری، استفاده از تجهیزات مناسب و انتقال نمونه در حداقل زمان به آزمایشگاه باعث خواهد شد دقت جواب در بیشترین حالت ممکن باشد و شما نگرانی از این بابت نخواهید داشت.

نمونه گیری مدفوع و ادرار

نمونه گیری ادرار و مدفوع در منزل برای بسیاری از بیماران راحت تر بوده و برای افرادی که برای دادن نمونه در آزمایشگاه محدودیت یا مشکل دارند بسیار مناسب است.

نمونه ادرار را میتوان 6 ساعت پیش از مراجعه نمونه گیر گرفت و در طبقه پایین یخچال نگه داری نمود.

نمونه مدفوع می تواند تا 6 ساعت پیش از مراجعه نمونه گیر گرفته شده باشد.

انواع آزمایش پزشکی در منزل و محل کار در پزشک بوک چیست؟

آزمایش در منزل در پزشک بوک به سه شیوه انجام میگیرد:

  • آزمایشات پکیج و چکاپ : در صورتی که تمایل به انجام چکاپ در منزل دارید، میتوانید از پکیج های کامل و تخصصی ما استفاده کنید. این پکیج ها و موارد آن توسط پزشکان فوق تخصص طراحی شده و تمامی آیتم های آن با دقت انتخاب شده اند تا کاربران با پرداخت حداقل هزینه همه مواردی که می بایستی در هر پکیج چک شده در آن پکیج موجود باشد. . تمامی تست های فوق به صورت رایگان نمونه گیری شده و هزینه مشاهده شده در پنل های بالا هزینه نهایی پرداختی کاربر می باشد.

  • انواع آزمایشات پکیج شامل چکاپ ها، آزمایشات مقاربتی ایدز، هپاتیت، HPV ، کبد، تیروئید، پیش از بارداری و ... بوده که لیست کامل آن به همراه توضیحات تکمیلی در لیست بالای صفحه قابل انتخاب است.

  • تست در منزل با نسخه: در صورتی که نسخه دارید می توانید با تماس با پشتیبانی استعلام نسخه خود را گرفته و در منزل تست دهید. جهت استفاده از بیمه باید نسخه الکترونیک داشته و یا روی سربرگ پزشک نام و نام خانوادگی و کد ملی شما درج شده باشد.

  • با اخذ سرویس از پزشک بوک، نتیجه آزمایش در حداقل زمان ممکن بصورت آنلاین پاسخ دهی خواهد شد. در نظر داشته باشید که تفسیر درست آزمایشات بالینی به عهده پزشک می باشد. شما می توانید از پزشکان متخصص و عمومی عضو پزشک بوک مشاوره گرفته و تفسیر آزمایش در منزل خود را دریافت کنید

logo
logo

پزشک بوک اولین و بزرگترین سامانه جامع سلامت و درمان کشور ارائه دهنده خدمات پزشکی در قالب پلتفرم آنلاین مخصوص پزشکان و بیماران می باشد. پزشک بوک با هدف رفع تمامی نیازمندی‌های پزشکی و درمانی از جمله نوبت دهی آنلاین از پزشک متخصص، مشاوره آنلاین شما را تا درمان کامل همراهی می کند.

logo etehadie
enamad
logo samandehi

دفتر مرکزی: تهران، ونک، خیابان شیراز جنوبی، خیابان سامان، پلاک 67، واحد 8

پشتیبانی پزشک بوک (از ساعت ۹ الی ۲۲):

021-91004191