پــزشــک بوک سامانه جامع سلامت و درمان کشور
در حال بارگذاری ...


شرکت پردازش موازی آریا شرکت تابعه شرکت INNOVIO می باشد. اَپکو همواره سعی داشته تا از برترین تکنولوژی های نرم افزار و سخت افزار بهره برده و اکوسیستمی عالی برای کاربران و کارکنان خود بسازد. در این راستا این شرکت همواره از برترین بهروش ها بهره جسته و همواره روی لبه تکنولوژی حرکت می کند. آپدیت های فصلی نرم افزار ها و استفاده از تکنولوژی و زبان های نرم افزاری به‎روز به همراه کاربران راضی گواه این امر هستند.

درباره ی شرکت پردازش موازی آریا ( اَپکو)
شرکت تخصصی پردازش موازی آریا (با مسئولیت محدود) از جمله شرکت های مطرح در زمینه IT است که پس از ۳۰ سال سابقه در کشور آمریکا هم‎اکنون به عنوان شعبه آن شرکت در ایران شروع به کار نموده است.

شرکت اَپکو در چهار حوزه اصلی به فعالیت می پردازد:
نرم افزار پرونده الکترونیک سلامت درمان در پنج نسخه بیمارستان مجتمع، بیمارستان، کلینیک، مطب و پایش سلامت سازمان ها تولید نرم افزار های تحت وب برای سازمان ها، ارگان ها و موسسات و شرکت ها، اپلیکشن های Android و iOS خدمات مبتنی بر حضور موثر در وب از قبیل ایجاد پرتال، خدمات بهینه سازی، آنتی ویروس و فایروال وب سایت ها و سیستم های مدیریت محتوا مدیریت از راه دور زیر ساخت های شبکه و مراکز داده Remote Infrastructure Management